OGŁOSZENIA PARAFIALNE - parafia

Menu główne:

XX Niedziela „w ciągu roku”
 18 SIERPNIA 2019
1.

Dziś III Niedziela miesiąca, modlimy się za Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej parafii, ofiary składane na tace przeznaczone są w Czernicy na renowację paramentów liturgicznych, a w Dziwiszowie na zakup nowego nagłośnienie do kościoła.
2.

W liturgii Kościoła obchodzimy :

We wtorek św. Bernarda opata

W środę wspomnienie Piusa X papieża

W czwartek Najświętszej Maryi Panny Królowej
W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła
3.

W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zachęcam do składania próśb i podziękowań.
4.
W miesiącu sierpniu i we wrześniu są jeszcze wolne intencje mszalne zachęcam do modlitwy i rezerwowania dogodnych terminów.
5.
Okazja do spowiedzi św. przed wieczorną Mszą św.
6.
Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
7.SIEDZIBA PARAFII OBECNIE ZNAJDUJE SIĘ W CZERNICY NR 114. WSZYSTKIE SPRAWY DUSZPASTERSKIE I KANCELARYJNE MOŻNA ZGŁASZAĆ PO MSZACH ŚWIĘTYCH ORAZ POD NUMEREM TELEFONU 075 713 22 16 (Plebania Czernica)
8.

Naszym Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia, a wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach udanego wypoczynku. Boże błogosławieństwo niech umacnia nas na nowy tydzień.