NOWY WÓZ BOJOWY OSP W CZERNICY - parafia

ARCHIWUM > 2023 ROK

PRZEKAZANIE NOWEGO WOZU BOJOWEGO OSP CZERNICA
18 marca 2023

W dniu dzisiejszym o godzinie 14.00 w remizie OSP w Czernicy odbyły się uroczystości związane z przekazaniem do użytku nowego wozu bojowego. W uroczystościach wzięły udział władze gminy, władze PSP Jelenia Góra, przdstawiciele biura Senatora RP Krzysztofa Mroza oraz licznie przybyli przdstawiciele okolicznych jednostek OSP. Po formalnych uroczystościach i przekazaniu pojazdu, wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na przepyszny poczęstunek. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i możliwość bycia razem w tym ważnym dla dla nich dniu. Naszym dzielnym strażakom życzymy, aby licznik kilometrów w nowym pojeździe kręcił się jak najwolniej i aby z akcji zawsze wracali w takim samym składzie w jakim na nią wyruszają. Brawo Wy!