SPOTKANIE INTEGRACYJNE MIESZKAŃCÓW CZERNICY - parafia

SPOTKANIE INTEGRACYJNE MIESZKAŃCÓW CZERNICY

12 października 2019

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Czernicy odbyło się spotkanie integracyjne mieszkańców sołectwa. Podczas spotkania przeprowadzone zostały konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Wszystkie konkurencje nagradzone były gromkimi brawami oraz nagrodami rzeczowymi przygotowanymi przez Panią Sołtys oraz radę sołecką. Gwoździem programu były pokazy samoobrony i walki wręcz przygotowane przez grupę zawodników z klubu Ju-Jitsu Antei z Jeleniej Góry. Instruktorzy z klubu zapoznali zebranych z historią ju-jitsu oraz zaprezentowali pokaz realnej samoobrony. Natomiast młodsi zawodnicy zaprezentowali sportową wersję ju-jitsu w układach Kata Parami oraz Ken Jutsu (walki na miecze). Poniżej relacja fotograficzna z imprezy: